Про перелік громадських організацій та активістів

Сарафанюк Сергій Федорович

Розпоряднику інформації - Одеському міському голові Г. Л. Труханову

Інформаційний запит про перелік громадських активістів та організацій м.Одеси.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію, що має суспільний інтерес:

1. З повідомлень в ЗМІ мені стало відомо, що ви є розпорядником інформації про наявність в місті Одеса "купки шизофреників, які бігають по місту з політичними питаннями, прикриваючись благими намірами». Про що ви повідомили на апаратній нараді міськради 28.03.2016 року. Прошу повідомити перелік таких осіб для профілактики психологічних захворювань в нашому місті та попередження епідемічних наслідків.
2. Також в ЗМІ було повідомлення з тезами тієї ж апаратної наради, що ви є розпорядником інформації, щодо переліку громадських організацій, яки є нормальними. Звертаюсь з проханням надати перелік нормальних організацій з зазначенням: назви, ПІБ керівника, телефону.

З повагою,

Сарафанюк Сергій Федорович

Департамент внутрішньої політики Одеської міської ради,

З повагою

департамент внутрішньої політики
Одеської міської ради

Сергей Гавриленко залишив коментар ()

Труханов читати не вміє, то не треба надіятись, що він відповість. Він тільки числа вивчив. А інші робітникі підобрані головою таким чином, аби на йіх фоні він виглядав найрозумнішим.