Про перебування у власності майна

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ващенко Ярослав, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Ващенко Ярослав

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:
1. Чи перебуває на території Дитячо-юнацької спортивної школи, яка знаходиться в м.Мукачеві по вул. Духновича, 93 свердловина з термальною водою?
2. Якщо така свердловина дійсно там або поблизу перебуває, то чи належить вона до обласної власності, які характеристики і який охоронний статус має?
3. Яким чином зареєстровано право власності на цю свердловину, у кого на балансі вона перебуває і у кого знаходиться в користуванні і на підставі яких документів і на яких умовах?
4. Чи відомо Вам про реконструкцію ДЮСШ в Мукачеві і чи проектом реконструкції передбачено використання згаданої свердловини або враховано її використання іншими користувачами (тобто чи буде доступ, чи не буде вона заглушена, чи буде можливість її використання за іншим проектом будівництва, тощо)?

З повагою,

Ващенко Ярослав

Відділ правового та кадрового забезпечення Закарпатської облради, Закарпатська обласна рада

Управління Спільною Власністю, Закарпатська обласна рада