про перебування на робочому місці Начальника СВ Личаківського ВП ГУНП у ЛО

Дацко Олеся

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. ЧИ перебував на робочому місці 14 лютого 2019 року у Личаківському відділі поліції Начальник слідчого відділу Личаківського відділу поліції ГУ НП у Львівській області, майор поліції Борусовський М.В.

2. Прошу вказати, скільки годин відпрацьованого робочого часу відображено у табелі обліку робочого часу (або іншому обліковому документів, який засвідчує вихід на роботу працівника) Борусовського М.В, і чи отримував він заробітну плату за 14 лютого 2019 року.

3. Прошу надати копію затвердженого графіку виходу на роботу начальника слідчого відділу Личаківського ВП ГУНП у Львівській області за лютий 2019 року.

4. Якщо Борусовський М.В, з якихось підстав був відсутній на робочому місці у Личаківському ВП ГУНП у Львівській області 14.02.2019 року прошу надати таку інформацію і документи:
- вказати причини відсутності та підтверджуючий належний документ підстав відсутності Борусовського М.В. на робочому місці Начальника слідчого відділу Личаківського ВП ГУНП у Львівській області;
- з якої по яку годину Борусовський М.В. був відсутній на робочому місці 14.02.2019 року;
- копію повідомлення керівника , якому підпорядковувався Борусовський М.В. 14.02.2019 р. про його відсутність на робочому місці у Личаківському ВП ГУНП у Львівській області;
- копію відповідного рішення суб'єкта владних повноважень щодо призначення виконувача обов'язків відсутнього на робочому місці у Личаківському ВП ГУНП у Львівській області Борусовського М.В. (тобто хто був призначений виконувачем обов'язків начальника слідчого відділу Личаківського ВП ГУНП у Львівській області 14.02.2019 р.), який був наділений правом підпису документів замість Борусовського М.В.

З повагою,

Дацко Олеся

zvernenya, Національна поліція Львівської області

1 Attachment

Доброго дня Дацко,

Sunday, April 7, 2019, 5:50:59 PM, Ви написали:

показати цитоване

--
З повагою,
zvernenya mailto:[Національна поліція Львівської області request email]