Про перебіг земельних торгів

Калмиков Віталій Володимирович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1.Копію договора на проведення земельних торгів з продажу земельной ділянки на перетині вул.Світличної(Радянська)-вул.Центральної(К.Маркса) площею 0,6400 га та копію ліцензії суб"єкта, з яким був укладений цей договір.
2.Інформацію про перебіг земельного аукціону з продажу земельної ділянки на перетині вул.Світличної(Радянська)-вул.Центральної(К.Маркса), площею 0,6400 га (копію протоколу результатів торгів).
3.Інформацію про вартість цієї ділянки згідно з експертної оцінки (копію витягу з технічної документації про нормативно-технічну оцінку земельной ділянки).
4.Інформацію про дату та місце розміщення оголошення про проведення земельних торгів з продажу земельной ділянки на перетині вул.Світличної(Радянська)-вул.Центральної(К.Маркса) площею 0,6400 га.
5.Копію договору про продаж земельной ділянки на перетині вул.Світличної(Радянська)-вул.Центральної(К.Маркса), площею 0,6400 га.

З повагою,

Калмиков Віталій Володимирович

Нина И Душеба, Павлоградська міська рада

12 Attachments