Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби

Доброго дня!
Повторно! Запит від 14 липня 2021 без відповіді.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

03.12.2020 прийнято у першому читанні Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" щодо відновлення дії попередніх редакцій норм зазначеного Закону.

Прошу надати інформацію стосовно терміну розгляду і прийняття у другому читанні Проекту Закону про внесення змін до Закону України 2141 від 13.09.2019 "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" щодо відновлення дії попередніх редакцій норм зазначеного Закону.

З повагою,

Світлана

ЗАПИТ ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ, Верховна Рада України

1 Attachment

Доброго дня. Повторно надсилаємо відповідь на Ваш інформаційний запит , який був зареєстрований в Єдиній системі обліку і контролю запитів на інформацію Верховної Ради України за вх №6728 від 15.07.2021 року.

З повагою,
Відділ роботи з публічною інформацією
Інформаційного управління
Апарату Верховної Ради України

показати цитоване