Про підвищення тарифу на водопостачання

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Кириленко Андрій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Кириленко Андрій

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Повідомити чи прийнято проєкт рішення "Про затвердження тарифу на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення споживачам м. Апостолове, с. Перше Травня, с. Нова Січ, с. Новосеменівка, с. Запорізьке, що надається КП «Апостоловеводоканал» Апостолівської міської ради" опублікований на сайті Апостолівської ОТГ від 07.09.2021 №549, якщо так - надати завірену сканкопію рішення на електронну адресу;
2. Надати завірені сканкопії усіх додатків до Подання КП "Апостоловеводоканал" АМР від 03.09.2021 року №279 (зареєстрований у канцелярії виконкому Апостолівської міської ради 07.09.2021 року).

З повагою,

Кириленко Андрій