Про підведення централізованого гарячого водопостачання

Маринкіна С.В.

Доброго дня!

В кінці 2011, на початку 2012 р. в нашому будинку за адресою м. Київ вул. Коперника 13/15 (1964-1965 рр. забудови) в деякі квартири було підведене централізоване гаряче водопостачання. Замовник і виконавець цих робіт не відомий. Джерело фінансування не встановлено. Факт законності проведених робіт під сумнівом, так як неозброєним оком видно порушення встановлених норм ДБН. Документів про введення в експлуатацію, а також по квартирного підключення гарячого водопостачання нема ні в КП «Лук'янівка», а ні в Концерну з обслуговування платників комунальних послуг, що не заважає їм робити нарахування за неіснуючу послугу і намагатися стягнути неіснуючі борги через суд.
Державна архітектурно-будівельна інспекція України на запит про те, коли і кому
видала дозвіл на виконання робіт з реконструкції житлового будинку № 13/15 по вул. Коперника у частині підведення централізованого гарячого водопостачання на два під’їзди, і хто контролював вищезгадані роботи відповіла, що згідно Єдиного реєстру документів,що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених об’єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів, який ведеться з 20.05.2011р., не видавала та не реєструвала документи дозвільного та декларативного характеру, що надають право на виконання будівельних робіт за адресою б.13/15 по вул. Коперника.

Однак від Шевченківської районної у м. Києві Державній Адміністрації є відповідь-лист з інформацією, що є підписаний договір між КП (тепер Концерн) ЦОС Шевченківського району та ПАТ КИЇВЕНЕРГО від 06.11.2012 р. за № 340440 "на постачання теплоенергії у гарячій воді".

Мені, як фізичній особі з’ясувати всі обставини «появи» у моєму будинку централізованого гарячого водопостачання, де знаходиться документація стосовно проектування, виконання робіт по підведенню, а також у кого на балансі знаходиться та внутрішньо будинкова «конструкція» з забезпечення деяких квартир у двох під’їздах централізованим гарячим водопостачанням НЕМОЖЛИВО.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:
ДЕ МОЖНА ЗНАЙТИ ІНФОРМАЦІЮ ПРО:
1.Назву замовника і джерело фінансування реконструкцї у частині підведення централізованого гарячого водопостачання на два під’їзди п'ятиповерхівки за адресою Коперника 13/15;
2.Назву організації, яка розробляла проектну документацію на реконструкцію п'ятиповерхівки за адресою Коперника 13/15 у частині підведення централізованого гарячого водопостачання на два під’їзди;
3. Назву організації, яка виконувала вищезгадані роботи;
4. Назву організації, яка контролювала під’єднання частини будинку до централізованого гарячого водопостачання.
5.Дату введення в експлуатацію і назву організації, яка вводила в експлуатацію, тобто у якої на балансі знаходиться система по забезпеченню деяких квартир у двох під’їздах по вул. Коперника 13/15 централізованим гарячим водоспоживанням.

З повагою,
Маринкіна С.В.

Прокуратура міста Києва

1 Attachment

Надсилаємо Вам лист у прикріпленому файлі.
Звертаємо Вашу увагу - лист підписаний ЕЦП.

--
Управління інформаційного забезпечення
та доступу до публічної інформації
апарату виконавчого органу Київської міської ради
Київської міської державної адміністрації
Відділ інформаційного забезпечення - тел.: 202-74-26,
Відділ доступу до публічної інформації - тел.:202-76-00.

Прокуратура міста Києва

1 Attachment

Шевченківська районна в місті Києві державна адміністрація надсилає на Вашу електронну адресу відповідь на інформаційний запит від 18.10.2016 № 4043 (з)

З повагою, відділ організації діловодства.