Про підведення централізованого гарячого водопостачання в п'ятиповерховий будинок

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Маринкіна С.В., будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Маринкіна С.В.

Доброго дня!
В кінці 2011, на початку 2012 р. в нашому будинку за адресою м. Київ вул. Коперника 13/15 в деякі квартири було підведене централізоване гаряче водопостачання. Замовник і виконавець цих робіт не відомий. Джерело фінансування не встановлено. Факт законності проведених робіт під сумнівом, так як неозброєним оком видно порушення встановлених норм ДБН. Документів про введення в експлуатацію, а також по квартирного підключення гарячого водопостачання нема ні в КП «Лук'янівка», а ні в Концерну з обслуговування платників комунальних послуг, що не заважає їм робити нарахування за неіснуючу послугу і намагатися стягнути неіснуючі борги через суд.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Коли і кому Державна архітектурно-будівельна інспекція України видала дозвіл на виконання робіт з реконструкції житлового будинку № 13/15 по вул. Коперника.
2. Чи проводилась попередня експертиза житлового будинку № 13/15 по вул. Коперника, адже будинок має тріщину ,а за проектом ніяких комунікацій для безпечного підведення централізованого гарячого водопостачання немає.
3. Чи здійснювався взагалі Держархбудінспекцією контроль над проведенням робіт з реконструкції житлового будинку № 13/15 по вул. Коперника.

З повагою,

Маринкіна С.В.

Маринкіна С.В.

Доброго дня!
З метою полегшення надання відповіді по моєму запиту від 14.06.2016р."Про підведення централізованого гарячого водопостачання в п'ятиповерховий будинок" можу надати інформацію, яку отримала від Шевченківської районної у м. Києві Державній Адміністрації з приводу підписання договору між КП ЦОС Шевченківського району та ПАТ КИЇВЕНЕРГО.
Це договір № 340440 від 06.11.2012 р."на постачання теплоенергії у гарячій воді".
Я наполягаю на отриманні відповіді від вашої організації на мій попередній запит від 14 червня 2016р.
А також, на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію :
1. назва організації, яка розробляла проектну документацію на реконструкцію п'ятиповерхівки за адресою Коперника 13/15 у частині підведення централізованого гарячого на два під’їзда;
2. назва організації, яка виконувала вищезгадані роботи;
3. назва організації, яка контролювала під’єднання частини будинку до централізованого гарячого водопостачання.

З повагою,

Маринкіна С.В.

PUBLIC, Державна архітектурно-будівельна інспекція України

1 Attachment

Доброго дня! Відповідь на Ваш запит знаходиться у прикріпленому файлі.

PUBLIC, Державна архітектурно-будівельна інспекція України

1 Attachment

Доброго дня! Відповідь на Ваш запит знаходиться у прикріпленому файлі.