про підстави представництва ВРП у справі 580/412/20

Кобяков Вадим Євгенійович

Доброго дня!

І. 30.04.2021 я отримав Ваш лист №14237/0/9-21, яким повідомлено що підписант листа НЕ ЗНАЄ хто представляв Вищу Раду Правосуддя (далі також - ВРП) у справі №580/412/20 та встановити це для нього (неї) не представляється можливим.

ВВАЖАЮ ДАНУ ІНФОРМАЦІЮ ЗАВІДОМО НЕДОСТОВІРНОЮ та такою, що порушує мої права на публічну інформацію.

а) Пояснення від імені ВРП у суді першої інстанції зареєстровано 22.06.2020 за вих. №24261/0/9-20 та підписано "фахівцем Нарольська Т.С." (при цьому зазначено про надання до суду доказів про повноваження представника).

б) Є очевидним, що ВИ маєте можливість встановити інших посадових осіб, які подавали документи до судів другої та третьої інстанції у справі №580/412/20, за даними журналу вихідної кореспонденції.

ІІ. На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

2.1.Надати відомості (копії документів з відповідними візами) про уповноваження Нарольської Т.С. та інших встановлених Вами осіб представляти інтереси ВРП у адміністративній справі №580/412/20 (подавати процесуальні документи, тощо) та надати копії документів, що підтверджують надані повноваження (довіреність, тощо).

2.2. Надати відомості (копії наказів, тощо) про призначення Нарольської Т.С. та інших встановлених Вами осіб, які приймали участь у справі №580/412/20 (подавали процесуальні документи, тощо) на відповідну посаду, відомості про її/їх фахову освіту та копію посадової інструкції.

2.3. Про дії та заходи, що вчинені Нарольською Т.С. та іншими встановленими Вами особами у зв’язку з ухваленними ШААС та Верховним Судом рішеннями та копії створенних в наслідок цього документів (висновки, доповідні/аналітичні записки, повідомлення, рапорти, тощо з приводу перевірки даних рішень на предмет ЗЛОЧИННОГО НАМІРУ / ГРУБОЇ НЕДБАЛОСТІ / ЯВНОЇ ПОМИЛКИ ).

2.4. Про ухвалення керівництвом ВРП рішень або вчинення інших дій в порядку частини 1 статтеі 42 Закону_№1798-VIII «Дисциплінарне провадження» щодо початку дисциплінарного провадження після самостійного виявлення членами Вищої ради правосуддя з будь-якого джерела ( В ДАНОМУ ВИПАДКУ СПРАВА №580/412/20, В ЯКІЙ ВРП ПРИЙМАЛО УЧАСТЬ) обставин, що можуть свідчити про вчинення суддею дисциплінарного проступку (відмова Позивачу у доступі до правосуддя суддями ШААС та Верховного Суду) – надати копії документів.

З повагою,

Кобяков Вадим Євгенійович

Кобяков Вадим Євгенійович

Доброго дня!

1. Дійсним повідомляю, що мною отримано Вашого листа від 12.05.2021 за вих. №14937/0/9-21, яким Ви повідомляєте про повну БЕЗПОРАДНІСТЬ спеціального державного органу, який покликаний захистити громадянина України від суддівського свавілля.

При цьому Ваш лист НЕ містить запитуваної інформації.

2. На підставі викладеного, керуючись ч.2 ст.34, ст.40 Конституції України, ст.ст. 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, -

наполегливо прошу НЕ порушувати мої громадянські права та надати наступну інформацію (наступні документи):

2.1.Надати відомості (копії документів з відповідними візами) про уповноваження Нарольської Т.С. та інших осіб представляти інтереси ВРП у адміністративній справі №580/412/20 (подавати процесуальні документи, тощо) та надати копії документів, що підтверджують надані повноваження (довіреність, тощо).

2.2. Надати відомості (копії наказів, тощо) про призначення Нарольської Т.С. та інших відповідних осіб, які приймали участь у справі №580/412/20 (подавали процесуальні документи, тощо) на відповідну посаду, відомості про її/їх фахову освіту та копію посадової інструкції.

2.3. Про дії та заходи, що вчинені Нарольською Т.С. та іншими особами у зв’язку з ухваленними ШААС та Верховним Судом рішеннями та копії створенних в наслідок цього документів (висновки, доповідні/аналітичні записки, повідомлення, рапорти, тощо з приводу перевірки даних рішень на предмет ЗЛОЧИННОГО НАМІРУ / ГРУБОЇ НЕДБАЛОСТІ / ЯВНОЇ ПОМИЛКИ ).

2.4. Про ухвалення керівництвом ВРП рішень або вчинення інших дій щодо початку дисциплінарного провадження після самостійного виявлення членами Вищої ради правосуддя з будь-якого джерела ( В ДАНОМУ ВИПАДКУ СПРАВА №580/412/20, В ЯКІЙ ВРП ПРИЙМАЛО УЧАСТЬ) обставин, що можуть свідчити про вчинення суддею дисциплінарного проступку (відмова Позивачу у доступі до правосуддя суддями ШААС та Верховного Суду) – надати копії документів.

З повагою,

Кобяков Вадим Євгенійович

Вища рада правосуддя

1 Attachment

Вища рада правосуддя

1 Attachment