про підключення приватного будинку до електромережі

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Михайло Микитась, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Михайло Микитась

Доброго дня,шановний Юрію Васильовичу!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають праПродану Юрію Васильовичуво звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Можливо, мої 2 запитання для вас є незначними на фоні великих задач, але для мене це важливо:
1.В с.Камяне Солонянського р-ну, Дніпропетровської обл. бажаю підключитись до електромережі, 220 вт( відстань електроопори до мого будиночку приблизно 25м.,мені достатньо 5Квт).Цільове призначення земельної ділянки-під будівництво житлового будинку. В 2012р. в РЕС Солонянського р-ну мені назвали за підключення та виготовлення проекту та іншої документації-2400грн.(кошторис матеріалів складав приблизно 400грн.). Минулого року-4800грн.Чи можете мені повідомити реальну суму за підключення до монополіста або на базі яких законів вони мають право "здирати шкуру зі своїх потенційних клієнтів"
2. Повідомте, будь ласка, який тариф я буду сплачувати за 1 квт при умові того, що у мене буде електроплита та система електроопалення?
Чи працює реально система "зеленого тарифу" в сільській місцевості для фізичних осіб, чи не " бойкотують" її наші монополісти?

З повагою,

Михайло Микитась

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти