Про П.І.Б.прокурорів Генеральної прокуратури України, які впродовж 2015-2018 р.р. пособствували і покривали кримінальний злочин/акти масової дискримінації українців за ознакою статі і віку

Тетяна Миколаївна Литвиненко

Доброго дня!

Прокурор відділу ГПУ Василевський О. від 02.05.2019 р. № 19/2-160 вих.-19, вкотре надав відписку, на мій запит на публічну інформацію, яка свідчить про продовження пособництва і приховування керівництва ГПУ фактів корупції та масової прямої дискримінації українців/ок впродовж 2015-2019 р.р.
 У своїй відписці, пан О.Василевський висуває до мене особливі вимоги щодо форми запиту на публічну інформацію, вважаю виключно з метою і надалі сприяти злочинам у відношенні українців/ок.

Наголошую :

Вимоги статті 19 Закону Про доступ щодо зазначення дати і підпису запитувача стосуються виключно запитів, що подаються у письмовій формі. При цьому, відповідно до ч.3 цієї ж статті:  Запити можуть подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача. Тобто, запит, надісланий електронною поштою не є за своєю формою "письмовим запитом" і має містити лише ім'я особи, її контакти та, власне, сам предмет запиту».

 Статтею 19 Конституції України визначено, що органи державної влади і їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень  та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Відтак, повторно надсилаю запит на публічну інформацію, яка є суспільно значимою та сприятиме виявленню і протидії масовим порушенням прав і свобод людини та корупції, в т.ч. з боку/в правоохоронних органів/ах.

Впродовж 2015-2018 р.р.на ім'я Генерального прокурора України надійшло три десятки моїх і мого представника звернень і скарг, в тому числі безпосередньо заяв про злочин у відношенні мене як жінки і особистості/ пряма дискримінація за ознакою статі і віку, надано відповідний офіційний висновок Омбудсмена з прав людини,яким встановлено факт актів прямої дискримінації у відношенні мене з боку членів Правління НБУ. В моєму випадку, ще і за повідомлення про корупцію і пов'язані із цим злочини в системі НБУ в 2014-2015 р.р. {додаток 1,5,6,7,8-посилання} 
https://drive.google.com/file/d/1250X2Fq...

 Посадові особи Генеральної прокуратури відповідальні за реєстрацію і внесення моїх заяв про тяжкий злочин/акти прямої дискримінації жінки, весь цей час відмовилися внести її в ЄДРДР. Всіляко пособствували і покривали кримінальний злочин, в даному випадку масові порушення прав і основоположних свобод українців/ок, зокрема акти масової прямої дискримінації за ознакою статі і віку в прихованому так званому законодавстві і на практиці, оскільки масову пряму дискримінацію жінок за ознакою статі і віку з боку членів Правління НБУ, особливо активно упродовж 2014-2016 р. р. було встановлено колективом народних депутатів України, згідно депутатського запиту в грудні 2018 р. до Голови НБУ, відповідні документи Генеральній прокуратурі України було надано.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. П.І.Б прокурорів Генеральної прокуратури України, які безпосередньо упродовж 2015-2018 р р. зобов'язані були внести в ЄДРДР відомості про кримінальний злочин за моїми заявами та зверненнями в тому числі які скеровувалися до Генеральної прокуратури та безпосередньо на ім'я Генерального прокурора від інших органів державної влади, згідно переліку додатку 5,6 за посиланням 

2. П.І.Б. прокурора Генерального прокуратури України в якого знаходяться мої заяви про кримінальні злочини, звернення і скарги із документами та відомостями на підтвердження.

Відповідь просимо надати у строки визначенні чинним законодавством.

З повагою,

Тетяна Миколаївна Литвиненко

Генеральна Прокуратура України

1 Attachment