Про оздоровлення та відпочинок дітей до 3-х років

Олена Яуфман

Доброго дня!

Звертаю до Вас повторно!
Прошу Вас не відправляти вказаний запит до Вовчанської районної державної адміністрації, та розглянути його особисто, адже вказаний запит стосується виключно повноважень Харківської обласної державної адміністрації, що відповідає пункту 3 частини першої статті 2 ЗУ "Про місцеві державні адміністрації".

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, Повторно, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Чи забезпечується в місті Харкова та області оздоровлення та відпочинок дітей саме до 3-х років з малозабезпечених родин? Відповідь прошу обґрунтувати вимогами чинного законодавства.
2. Про повний перелік дитячих закладів оздоровлення та відпочинку всіх типів та форм власності, благодійні організації та громадські об’єднання, а також підприємства, установи та організації незалежно від форми власності, які забезпечують в Україні безоплатне оздоровлення та відпочинок дітей із міста Харкова та області з малозабезпечених родин? Напишіть адресу та контактні телефони таких закладів.
3. Порядок отримання дитиною м. Харкова та області будь-якого віку з малозабезпечених родин путівки до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку. які існують в Україні:
3.1. До якого саме органу місцевої влади повинні звертатися батьки, адреса, телефон, посада?
3.2. За якою формою батьки звертаються до органу місцевої влади, надати зразок звернення батьків?
3.3. В який строк органи розглядають звернення батьків про отримання путівки дитиною?
3.4. За якими підставами можуть дитині відмовити в наданні путівки?
4. Порядок отримання дитиною будь-якого віку медичної довідки встановленого зразка для направлення її до закладів оздоровлення та відпочинку м. Харкова та області:
4.1. - До якого саме лікаря медичного закладу м. Харкова або області повинні звертатися батьки?
4.2. - Які документи повинні надати батьки на дитину, для отримання мед. довідки?
4.3. - В якій формі батьки звертаються за отримання медичної довідки? Надати зразок звернення.
4.4. - В який строк медичний заклад розглядає звернення батьків про отримання медичної довідки?
4.5. - За якими підставами органи можуть дитині відмовити в наданні довідки?
4.6. - Напишіть назву форми мед. довідки.

З повагою,

Олена Яуфман

Олена Яуфман

Доброго дня!
Я отримала відповідь від Вас на свій перший запит Про оздоровлення та відпочинок дітей до 3-х років, дуже Вам вдячна, прошу повторний цей запит не розглядати.

З повагою,

Олена Яуфман