Про оздоровлення та відпочинок дітей до 3-х років

Олена Яуфман

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:

1) як держава забезпечила оздоровлення та відпочинок дітей до 3-х років, відповідь прошу обґрунтувати вимогами чинного законодавства?
2) про перелік дитячих закладів оздоровлення та відпочинку всіх типів та форм власності, благодійні організації та громадські об’єднання, а також підприємства, установи та організації незалежно від форми власності, які забезпечують оздоровлення та відпочинок дітей України до 3-х років з малозабезпечених родин?
3) порядок отримання дитиною будь-якого віку путівки до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку (до якого саме органу влади звертатися, в якій формі, в який строк органи розглядають звернення батьків про отримання путівки дитиною, за якими підставами можуть дитині відмовити в наданні путівки тощо)?
4) порядок отримання дитиною не залежно від віку медичної довідки встановленого зразка для направлення її до закладів оздоровлення та відпочинку (до якого саме органу звертатися, в якій формі звертатися за довідкою, в який строк органи розглядають звернення батьків про отримання медичної довідки, за якими підставами органи можуть дитині відмовити в наданні довідки, напишіть форму мед. довідки тощо)?

З повагою,

Олена Яуфман

Департамент Оздоровлення дітей,

3 Attachments