Про оздоровлення та відпочинок дітей до 3-х років

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1) як держава забезпечила оздоровлення та відпочинок дітей до 3-х років, відповідь прошу обґрунтувати вимогами чинного законодавства?
2) про перелік дитячих закладів оздоровлення та відпочинку всіх типів та форм власності, благодійні організації та громадські об’єднання, а також підприємства, установи та організації незалежно від форми власності, які забезпечують оздоровлення та відпочинок дітей України до 3-х років з малозабезпечених родин?
3) порядок отримання дитиною будь-якого віку путівки до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку (до якого саме органу влади звертатися, в якій формі, в який строк органи розглядають звернення батьків про отримання путівки дитиною, за якими підставами можуть дитині відмовити в наданні путівки тощо)?
4) порядок отримання дитиною будь-якого віку медичної довідки встановленого зразка, затвердженого центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров'я (до якого саме органу звертатися, в якій формі, в який строк органи розглядають звернення батьків про отримання медичної довідки, за якими підставами органи можуть дитині відмовити в наданні довідки, напишіть форму мед. довідки тощо)?

З повагою,

Олена Яуфман

Доброго дня!
Направляю Вам повторний запит.
На перший запит від 02 вересня 2019 року Ви не відповіли швидко, як того вимагає законодавство.
Зазначаю, що у разі ненадання або надання неповної інформації, Ваша бездіяльність, як розпорядника інформації відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» буде оскаржена до Вашого керівника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, повторно прошу надати наступну інформацію:
1) як держава забезпечила оздоровлення та відпочинок дітей до 3-х років, відповідь прошу обґрунтувати вимогами чинного законодавства?
2) про перелік дитячих закладів оздоровлення та відпочинку всіх типів та форм власності, благодійні організації та громадські об’єднання, а також підприємства, установи та організації незалежно від форми власності, які забезпечують оздоровлення та відпочинок дітей України до 3-х років з малозабезпечених родин?
3) порядок отримання дитиною будь-якого віку путівки до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку (до якого саме органу влади звертатися, в якій формі, в який строк органи розглядають звернення батьків про отримання путівки дитиною, за якими підставами можуть дитині відмовити в наданні путівки тощо)?
4) порядок отримання дитиною не залежно від віку медичної довідки встановленого зразка для направлення її до закладів оздоровлення та відпочинку (до якого саме органу звертатися, в якій формі звертатися за довідкою, в який строк органи розглядають звернення батьків про отримання медичної довідки, за якими підставами органи можуть дитині відмовити в наданні довідки, напишіть форму мед. довідки тощо)?

З повагою,

Олена Яуфман

Від: Сектор сан-кур. лікування МОЗ України

Посилання

Доброго дня!
Прошу Вас пояснити з якого віку проводиться лікування дітей у Ваших спеціальних санаторіях та надіслати повний перелік спеціалізованих (спеціальних) санаторіїв, які підпорядковані Міністерству охорони здоров'я? Вказане питання безпосередньо стосується запиту "Про оздоровлення та відпочинок дітей до 3-х років".

З повагою,

Олена Яуфман