Про організаційну структуру апарата управління АТ "Укрзалізниця"

Олександр Рудомовський

Доброго дня!
Відповідно до ст. 13 Закону «Про доступ до публічної інформації» (далі – Закон) усі розпорядники інформації незалежно від нормативно-правового акта, на підставі якого вони діють, при вирішенні питань щодо доступу до інформації мають керуватися Законом.
На суб'єктів господарювання, які займають домінуюче становище на ринку або наділені спеціальними чи виключними правами, або є природними монополіями, вимоги Закону поширюються лише в частині оприлюднення та надання відповідної інформації за запитами.
Закон зобов'язує розпорядників інформації:
- оприлюднювати інформацію, передбачену Законом та іншими законами;
- надавати та оприлюднювати достовірну, точну та повну інформацію, а також у разі потреби перевіряти правильність та об’єктивність наданої інформації і оновлювати оприлюднену інформацію.
Розпорядники інформації зобов'язані оприлюднювати інформацію про організаційну структуру, місію, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності та фінансові ресурси. (Стаття 15 Закону).

На підставі Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Організаційну структуру апарату управління АТ "Укрзалізниця"
2. Організаційну структуру Департаменту економічної та інформаційної безпеки.
3 Організаційну структуру Апарату директора з економічної та інформаційної безпеки.

З повагою,

Олександр Рудомовський