Про онкохворих

Шановний Вінницька обласна державна адміністрація,

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Чи функціонують у Вінницькій області хоспіси для надання паліативного лікування невиліковним хворим в області і якщо існують то скільки коштів було виділено на їх функціонування у 2015-2016 роках
2. Чи були створені і де саме кабінети протибольової терапії для надання допомоги онкологічним хворим в амбулаторних умовах та вдома згідно із чинним законодавством? Якщо були , то скільки коштів було виділено у 2015-2016 роках?
3.Чи було виділено фінансування на оснащення обласних лікувальних закладів сучасною апаратурою (нейрохірургічне відділення обласної психоневрологічної лікарні ім. О.І.Ющенка, гематологічне відділення обласної лікарні ім. М.І.Пирогова, обласний клінічний ендокринологічний диспансер, обласне патологоанатомічне бюро) для проведення діагностики і лікування онкологічних хворих?
4.Скільки коштів було виділено на забезпечення обласного клінічного онкологічного диспансеру радіофармпрепаратами та препаратами супроводу для лікування хворих ? І скільки відсотків хворих було забезпечено
5. Скільки коштів було виділено для оснащення обласного клінічного онкологічного диспансеру сучасною апаратурою та забезпечення її технічним супроводом, для проведення діагностики і лікування онкологічних хворих?
6. Скільки коштів у 2015, 2016 році було виділено для фінансування роботи обласного клінічного онкологічного диспансеру?

З повагою,

Таїса Гайда

Вінницька обласна державна адміністрація

1 Attachment