Про нормативно-правові документи діяльності Українського культурного фонду

Дацко Олеся

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Завірені у встановленому порядку електронні копії усіх проектних заявок(273 заявки), поданих на конкурсну програму «Знакові події для української культури» Українського культурного фонду у 2019 році, які брали участь у конкурсному відборі (РЕЙТИНГОВИЙ РЕЄСТР проектних заявок на конкурсну програму «Знакові події для української культури» після проходження технічного та експертного відборі, оприлюднений на сайті Українського культурного фонду за адресою : https://ucf.in.ua/storage/docs/06052019/ ProminentEvents%20(реєстр%20після%20технічного%20та%20експертного%20відбору).pdf)
2. Завірені у встановленому законом порядку рішення відповідних суб’єктів владних повноважень , якими затверджена Методика оцінювання проектів, поданих на конкурсну програму «Знакові події для української культури» Українського культурного фонду у 2019 році з додатками.
3. Електронну Копію Статуту чи Положення про ДУ «Український культурний фонд» чинний станом проведення конкурсного відбору проектних заявок на конкурсну програму «Знакові події для української культури» у 2019 р. (зроблену з оригіналу документу).
4. Завірені у встановленому порядку електронні копії рішень (зроблені з оригіналів документів) відповідних суб’єктів владних повноважень, якими створено експертні ради для відбору проектів за конкурсною програмою «Знакові події для української культури» Українського культурного фонду у 2019 році.

З повагою,

Дацко Олеся

Малюкіна В.О.,

1 Attachment

.

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]