Про навчання працівників

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Алла, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

«Згідно ЗМІН, що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України щодо організації навчання осіб з особливими освітніми потребами, затверджених постановою КМУ від 21.07.2021 № 765, посади педагогічних працівників інклюзивно-ресурсних центрів («практичний психолог», «вчитель-реабілітолог», «вчитель-логопед, «вчитель-дефектолог») будуть прирівнені до посади «фахівець (консультант) ІРЦ».
На сьогодні Міністерством економічного розвитку України опрацьовано пропозиції Міністерства освіти і науки України щодо даних змін до Національного класифікатора професій України ДК 003:2010.
Будь ласка, дайте відповідь на питання:
На посаду вчителя –реабілітолога КУ «ІРЦ» у 2018 році був взятий на конкурсній основі працівник, який має освіту за дипломом «Педагогіка і методика середньої освіти. Біологія» та здобула кваліфікацію вчителя біології, валеології та основ екології». Чи може керівник установи заставити цього працівника здобувати освіту за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта» згідно нового положення про ІРЦ, якщо працівник не бажає здобувати відповідної освіти вчителя-реабілітолога. Якщо може то якими законами може керуватись керівник.

З повагою,

Алла

Державна служба України з питань праці

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]