Про надання роз'яснення

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Департамент освіти і науки виконкому Криворізької міської ради, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Департамент освіти і науки виконкому Криворізької міської ради

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Чи можуть комунальні позашкільні навчальні заклади «Дитячо-юнацька спортивна школа» отримати допомогу в рамках Програми «єПідтримка» та чи можуть вищезазначені заклади відкривати рахунки в комерційних банках для отримання допомоги в рамках Програми «єПідтримка»?

З повагою,

Департамент освіти і науки виконкому Криворізької міської ради

zvorot_zv, Міністерство економіки

Міністерство економіки України отримало Ваш електронний лист та повідомляє.
Відповідно до частини першої статті 1 Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація – відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, яка була отримана або створена у процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.
Зазначений лист містить прохання про надання роз’яснення, що потребує створення нового документу, тому відповідь Вам буде надано у термін відповідно до Інструкції з діловодства в Мінекономіки, затвердженої наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України 01.08.2017 № 1150 (зі змінами).

З повагою
Відділ організації роботи зі зверненнями громадян та доступу до публічної інформації

показати цитоване

Якуш Тетяна Михайлівна, Міністерство економіки

2 Attachments

3611-07/5839-06 Дата реєстрації: 07.02.2022 07:08:47

К.т. 04.02
Щодо отримання допомоги в рамках Програми "єПідтримка"

Це повідомлення було надіслано з системи АСКОД