Про надання роз'яснання

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олена, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Прошу надати роз’яснення чи поширюється норма статті 30 Закону України «По дошкільну освіту» від 11.07.2001 №2628-ІІІ в частині педагогічного навантаження практичного психолога закладу дошкільної освіти (ясел-садка) в обсязі 20 годин на тиждень на працівника, який обіймає посаду практичного психолога закладу дошкільної освіти комбінованого типу, у якому функціонує 4 звичайні групи, 7 спеціальних та 1 інклюзивна група.
Додатково прошу зазначити, яка тривалість робочого часу відображається в Табелі обліку робочого часу у даному випадку. Робота психолога передбачає не лише навчальну діяльність, але й виховну, методичну та організаційну роботу.
Пунктом 14 Положення про психологічну службу у системі освіти України, затвердженого Наказом Міністерства освіти і науки України від 22.05.2018 №509 передбачено, що практичний психолог закладу та/або установи освіти бере участь в освітній діяльності, роботі педагогічної ради, психолого-педагогічних консиліумів, семінарів і засідань методичних об’єднань, розробці та впроваджені розвивальних, коррекційних програм, посібників, методичних рекомендацій, планів освітньої діяльності.

З повагою,

Олена

Таранік-Ткачук Катерина Валеріївна, Міністерство освіти і науки України