Про надання роз'яснання

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олена, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати інформацію з наступного питання.

У 2020 році загальноосвітню школу-інтернат відповідно до вимог Закону України «Про повну загальну середню освіту формально перейменовано в гімназію, без зміни змісту освітнього процесу (навчальний план закладу освіти не відповідає типовому навчальному плану гімназії), обсягу та видів роботи педагогічних працівників.
Окрім того, в статуті відповідного закладу не відображено, що свою діяльність відповідний навчальний заклад здійснює згідно з вимогами Інструкції про організацію та діяльність гімназії, затвердженої Наказом Міністерства освіти України від 20.07.1995 №217
У відповідних умовах:
1. Прошу надати роз’яснення, щодо введення додаткової штатної одиниці заступника директора для навчального закладу зі статусом «гімназія»?
2. Прошу зазначити, якими нормами слід користуватися під час встановлення штатного розпису для такого перейменованого закладу загальної середньої освіти: нормами, передбаченими для шкіл відповідного ступеня або нормами для «гімназії»

З повагою,

Олена

Міністерство освіти і науки, Міністерство освіти і науки України

 

 

̳

 

[email address]

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]