Про надання публічної інформації

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Андрей Вячеславович, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Андрей Вячеславович

Доброго дня!

Звертаю увагу, що Вами так і не надана відповідь на мій запит від 17 квітня 2018р. стосовно Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Відповідно до статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», прошу надати відповідь протягом 5 робочих днів з дня отримання запиту.

Формою одержання інформації мною визначено – в електронному вигляді.
Згідно ч.2 ст.7 Закону України «Про інформацію», ніхто не може обмежувати права особи у виборі форм і джерел одержання інформації, за винятком випадків, передбачених законом. За таких умов виставлення рахунку за надання інформації, яка запитується в електронній формі є неправомірною відмовою.

Наголошую, що відмова надати публічну інформацію, яка є відкритою у доступі, є порушенням Закону «Про доступ до публічної інформації». Створення штучних перепон є не тільки порушенням Закону України «Про доступ до публічної інформації», а й може свідчити про корупційну складову (ст.45, 60 Закону України «Про запобігання корупції»).
Звертаю Вашу увагу, що у випадку ненадання відповіді на запит або надання неповної інформації, буду змушений звертатись за захистом свого права на інформацію до суду або вимагати притягнення Вас до адміністративної відповідальності за статтею 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Закон України «Про засади державної антикорупційної політики в Україні на 2014-2017 роки» наполягає на тому, що «…ефективний доступ до інформації, якою володіють органи публічної влади, інші суб’єкти, є важливою передумовою для запобігання корупції, виявлення та припинення корупційних діянь.

Особливе значення має інформація, яка становить суспільний інтерес, а саме – відомості про використання бюджетних коштів, розпорядження державним або комунальним майном, особисті доходи, майно, видатки та зобов’язання фінансового характеру публічних службовців.

Ст.29 Закону України «Про інформацію» містить невичерпний перелік ознак суспільно важливої інформації. Серед якої є й:
- «інформація, що свідчить про можливість порушення прав людини, введення громадськості в оману … та інші негативні наслідки діяльності (бездіяльності) фізичних або юридичних осіб, тощо».

Доступ до інформації є необхідним інструментом для проведення журналістських розслідувань, стимулювання громадянської активності в антикорупційній сфері (підрозділ «Доступ до інформації» Розділу 3. «Запобігання корупції»):
- «забезпечує реалізацію конституційних прав, основоположних свобод і обов’язків, серед яких і Стаття 38 Конституції України: Громадяни мають право брати участь в управлінні державними справами…»!

Тому зважаючи на викладене та керуючись статтями 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Начальник "Марганецьке ВУВКГ"ДОР"(код ЄДРПОУ 03340989) Петровенко Ірина Генадіївна задекларувала за 2017р.
455929 грн. заробітну плату яка отримана за основним місцем роботи, а саме на посаді начальника "Марганецьке ВУВКГ"ДОР"(код ЄДРПОУ 03340989)
( https://public.nazk.gov.ua/declaration/7... ) зважаючи на викладене прошу вас надати з розбивкою помісячно звідки з'явилась заробітна плата за основним місцем роботи 455929 грн. ?! прошу надати інформацію в таблиці ( прізвище ім'я по-батькові, назва займаної посади, сума заробітної плати за 2017р., заробітна плата,премії, надбавки, допомоги та ін.)

З повагою,

Андрей Вячеславович

Від: обласна рада
Дніпропетровська обласна рада

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Документ 2938/0/2-18 від 30.08.2018

Посилання

Від: КП"МарганецкеВУВКГ"ДОР"

Посилання

Андрей Вячеславович

Доброго дня!

Прошу направити відповідь на адресу 53400, Україна, Дніпропетровська область , м.Марганець , вул. Київська буд. 176 приміщення офісу ГО « Стоп корупції» для підготовки скарги до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини на вашу умисну відмову

З повагою,

Андрей Вячеславович