Про надання публічної інформації

Аліса Юрченко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Документ (розпорядчий чи нормативно-правовий документ/акт) яким визначено порядок та цілі використання земель оборони, які не використовуються для потреб бойової підготовки військ Збройних Сил України.

2. Документ (розпорядчий чи нормативно-правовий документ/акт) яким визначено порядок передачі в оренду земельных ділянок оборони, на яких розташовувалися військові полігони, які на теперішній час не використовуються для ​потреб бойової підготовки військ Збройних Сил України.

3. Документ (розпорядчий чи нормативно-правовий документ/акт) яким визначено можливість використання для сільськогосподарських потреб земель оборони, на яких розташовувалися військові полігони, які на теперішній час не використовуються для потреб бойової підготовки військ Збройних Сил України.

Відповідь прошу надати по кожному з питань у визначений Законом строк.
З повагою,

Аліса Юрченко

Петренко Олена Миколаївна, Херсонська обласна державна адміністрація

2 Attachments

-139/21/82/337-5417 Ťæ: 12.05.2021

: ̦ Ӧ Ǧ ([email address])

æ , ˦ ϧ Ц +

צ Ħ . צצ צ. , ϧ צ, צѤ.

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]