Про надання публічної інформації

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Стоп Корупції, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Стоп Корупції

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Скільки було прийнято пологів з 01 квітня 2020 року по 30 квітня КП «Марганецька центральна міська лікарня «Марганецької міської ради» ?
2. Який загальний обсяг виплачених коштів працівникам пологового відділення КП «Марганецька центральна міська лікарня «Марганецької міської ради», та за які кошти виплачена заробітна плата зазначеним працівникам за квітень 2020 року в розбивці (посада, заробітна плата, оклад, премія, ) ?
3. У зв’язку з неукладеним договором між КП «Марганецька центральна міська лікарня «Марганецької міської ради» та Національною службою здоров’я України на фінансування з 01.04.2020 року надання медичних послуг «Медична допомога при пологах», чи має право в цьому разі пологове відділення КП «Марганецька центральна міська лікарня «Марганецької міської ради» примати пологи?
Якщо має право, то за який рахунок мають оплачуватися надання медичних послуг «Медична допомога при пологах»?

З повагою,

Стоп Корупції
Вулиця. Київська буд 176 м. Марганець Дніпропетровська область

обласна рада Днiпропетровська, Дніпропетровська обласна рада

1 Attachment

І
1586/0/2-20 і 05.05.2020

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]