Про надання послуги з доставки рекламної та/або інформаційної продукції

Світлана Чайковська

Доброго дня!

20.11.2012 р. між Українським державним підприємством поштового зв'язку "Укрпошта" та ТОВ "Харків екоресурс" було укладено Договір про надання послуги з доставки рекламної та/або інформаційної продукції N 06-736, згідно якого УДППЗ "Укрпошта" повинно було здійснити доставку примірника газети "Харьковские известия", в якому було опубліковано Договір про надання послуг з вивезення побутових відходів від 27.11.2012 р.

Відповідно до ст.10 Європейської Конвенції про захист прав людини, ст.34.2 Конституції України, законів України «Про інформацію», «Про доступ до публічної інформації»,
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, а відповідно п.6.ч.1.ст.14 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» прошу надати достовірну, точну та повну наступну інформацію (наступні документи):

1)Чи було надіслано та доставлено (вказати точну дату) примірник газети "Харьковские известия" в якому було опубліковано Договір про надання послуг з вивезення побутових відходів від 27.11.2012 р. за адресою: м. Харків, вул. Сидора Ковпака, буд. 97 інд.61107?

2)Належно засвідчену факсимільну копію (фотокопію з оригіналу) з журналу реєстрації надісланої/доставленої корепонденції або будь якого іншого розпорядчого документу який посвідчував би, що на адресу м. Харків, вулиця Сидора Ковпака, буд.97. інд.61107 було доставлено та вручено (вказати ким отримано) примірника газети "Харьковские известия" в якому було опубліковано Договір про надання послуг з вивезення побутових відходів від 27.11.2012 р.

Прошу підтвердити отримання цього електронного листа за призначенням відповідно до приписів ст.7 Розділу ІІІ «Порядку роботи з електронними документами у діловодстві та їх підготовки до передавання на архівне зберігання», затвердженого Наказом Міністерства юстиції України від 11.11.2014 № 1886/5.

У разі якщо Українське державне підприємство поштового зв'язку "Укрпошта" не є розпорядником запитуваної інформації у якійсь частині запиту, прошу відповідно до ч.3 ст.22 ЗУ "Про доступ до публічної інформації" направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача, а також, нагадую, що ч.2 ст.22 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» "Відповідь розпорядника інформації про те, що інформація може бути одержана запитувачем із загальнодоступних джерел, або відповідь не по суті запиту вважається неправомірною відмовою в наданні інформації."

З повагою,
Світлана Чайковська