Про надання копії висновку про правову експертизу

Володимир Яблонський

У грудні 2014 року Президентом України було подано до Верховної Ради України проект Закону про забезпечення права на справедливий суд, який був зареєстрований під №1656 від 26 грудня 2014 року.
Згідно із статтею 15 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» з метою виявлення в чинних нормативно-правових актах та проектах нормативно-правових актів факторів, що сприяють або можуть сприяти вчиненню корупційних правопорушень, розроблення рекомендацій стосовно їх усунення проводиться антикорупційна експертиза.
Антикорупційна експертиза здійснюється Міністерством юстиції України.
Обов’язковій антикорупційній експертизі підлягають проекти законів України, актів Президента України, інших нормативно-правових актів, що розробляються Кабінетом Міністрів України, міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади.
Відповідно до Порядку проведення антикорупційної експертизи антикорупційна експертиза проектів нормативно-правових актів проводиться як складова частина їх правової експертизи.
Проект Закону України «Про забезпечення права на справедливий суд», всі документи пов`язані з його розробкою та прийняттям становлять суспільний інтерес.
У зв`язку з наведеним вище та у відповідності до Закону України «Про доступ до публічної інформації» прошу надати копію висновку Міністерства юстиції за результатами правової експертизи проекту закону України «Про забезпечення права на справедливий суд».

Володимир Яблонський

Міністерство юстиції України

 

__________ Інформація від ESET Endpoint Antivirus, версія вірусної бази
11408 (20150401)

show quoted sections

Посилання

Володимир Яблонський

Доброго дня!

Оскільки заступник міністра відповів не по суті запиту, пропоную міністру юстиції П.Петренку та заступнику міністра юстиції Антону Янчуку негайно подати у відставку і не чекати звільнення за корупційні правопорушення.

Володимир Яблонський