Про надання копій документів

Ігнат Поддубних

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи)відносно передачі будинку та прибудинкової території, які розташовані за адресою: вул. Львівська, б.1а, корп. 3, с. Петропавлівська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області згідно з ПОРЯДКОМ передачі житлового комплексу або його частини з балансу на баланс, який затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2002 р. N 1521 (надалі - Порядок) а саме копії наступних документів:
1. Протокол загальних зборів мешканців вищезазначеного будинку, на якому було прийнято рішення про передачу будинку та прибудинкової території на баланс ТОВ "БД СЕРВІС АЛЕЙНИЙ" (п.2 Порядку)
2. Рішення загальних зборів мешканців вищезазначеного будинку про створення комісії для приймання-передачі житлового комплексу або його частини з балансу на баланс (п.3 Порядку)
3. Акт приймання-передачі житлового комплексу або його частини з балансу на баланс (п. 4 Порядку) за вищезазначеним будинком із усіма додатками (при наявності).

З повагою,

Ігнат Поддубних