Про надання інформації щодо виконання рішення Євросуду у справі Бурмич та інші проти України

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Юрій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Який спеціальний механізм, спрямований на виконання рішень національних судів, які як і раніше підлягають виконанню, та для виплати інфляції і компенсація за моральну шкоду та витрати, відповідно до вимог рішення Великої палати Європейського суду з прав людини у справі Бурмич та інші проти України (№ № 46852/13 та ін..), яка є частиною виконання пілотного рішення по справі (Юрій Миколайович Іванов проти України № 40450/04 від 13 жовтня 2009 року) – було розроблено в Україні?

2. Коли в Україні почнуть виконувати рішення національних судів, які як і раніше підлягають виконанню, зокрема коли буде виконано 2/3 частини постанови Київського апеляційного адміністративного суду від 23.12.2013р. по справа № 759/1928/13-а, пр. № 2-а/759/127/13

З повагою,

Юрій

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

[FOI #36770 email]

Шановний пане Юрію!

За результатами опрацювання Вашого запиту від 20.07.2018, що надійшов до Секретаріату Кабінету Міністрів з веб-сайту «Доступ до правди», в межах компетенції повідомляємо.
Згідно із частиною другою статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Відповідно до Закону України “Про Кабінет Міністрів України” та згідно із § 1 Регламенту Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 18.07.2007 № 950, Кабінет Міністрів є колегіальним органом, який здійснює виконавчу владу безпосередньо та через міністерства, інші центральні та місцеві органи виконавчої влади. Кабінет Міністрів в межах компетенції видає постанови і розпорядження, обов’язкові до виконання.
Положенням про Міністерство юстиції, затвердженим постановою Кабінету Міністрів від 02.07.2014 № 228, визначено, що Мін’юст є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну правову політику, державну політику, зокрема з питань організації примусового виконання рішень судів та інших органів.
Відповідно до підпункту 2 пункту 1 постанови Кабінету Міністрів від 25.05.2011 № 583 “Питання виконання Закону України “Про доступ до публічної інформації” в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади” Секретаріат Кабінету Міністрів не є розпорядником інформації за запитами стосовно інформації інших державних органів України, а також щодо інформації, яка може бути отримана шляхом узагальнення, аналітичної обробки даних або яка потребує створення в інший спосіб.
Ураховуючи викладене, Ваш запит відповідно до частини третьої статті 22 Закону України “Про доступ до публічної інформації” надіслано до Мін’юсту для розгляду та надання Вам інформації в установленому порядку.

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

показати цитоване

1 Attachment

--
ВПВР ДДВС МЮУ