Про надання інформації про вільні земельні ділянки

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олег Павленко, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Олег Павленко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Посилаючись на Положення, затверджене Указом Президента України від 8 квітня 2011 року № 445, акцентуючи увагу на тому, що Державне агентство є центральним органом виконавчої влади з питань земельних ресурсів і, відповідно, володіє інформацією про вільні земельні ділянки, прошу надати мені відомості про наявність земель державної та/або комунальної власності, які ще не надані у користування та можуть бути використані для садівництва (до 0.12 га) у Черкаській області, Корсунь-Шевченківському районі населений пункт: Деренковець. Цікавлять земельні ділянки орієнтовною площею від 0,06 га до 0,12 га.

ПС: у разі відсутності інформації, прошу перенаправити даний запит
до місцевих органів самоврядування.

З повагою,

Олег Павленко

Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області,

Здравствуйте, Foi+reguest-20193-e7a40d5e.

--
С уважением,
Головне mailto:[адресу приховано]

Відділ розгляду звернень та прийому громадян,