Про надання інформації

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Петро, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Відповідно до пункту 41 Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом МОН від 15.04.1993 р. № 102, учителям, іншим працівникам загальноосвітніх навчальних закладів, училищ фізичної культури, а також викладачам загальноосвітніх дисциплін професійно-технічних навчальних закладів за завідування навчальними кабінетами провадиться додаткова оплата в розмірі 10-13 % посадового окладу (ставки заробітної плати). Конкретний розмір доплат установлюється керівником навчального закладу за погодженням з профспілковим комітетом.

Чи може вчитель завідувати двома навчальними кабінетами? Який розмір доплати може встановити керівник за завідування вчителем двома кабінетами: одну доплату у розмірі від 10 % до 13 % посадового окладу (ставки заробітної плати) чи дві доплати у розмірі від 10 % до 13 % посадового окладу (ставки заробітної плати) кожна за завідування кожним кабінетом?

З повагою,

Гавриш Петро Якович

Міністерство освіти і науки,

1 Attachment

Міністерство освіти і науки України