Про надання інформації

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Петро, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Пунктом 3 Положення про освітній округ і опорний заклад освіти, затвердженим постановою КМУ від 19 червня 2019 р. № 532 визначено, що кількість здобувачів освіти опорного закладу освіти (без урахування їх кількості у філіях) повинно становити не менш як 200 осіб.
Натомість в роз’ясненнях, наведений на офіційному сайті МОН
за посиланням https://mon.gov.ua/ua/osvita/zagalna-ser...
зазначено, що "кількість учнів (вихованців) опорного закладу (без урахування учнів (вихованців) філій), як правило, становить не менше 200 осіб, – тому рішенням його засновника відповідна кількість може бути меншою.".

Яка повинна бути мінімальна кількість учнів опорного закладу (без урахування учнів (вихованців) філій):
— 200 осіб;
— чи рішенням засновника опорного закладу може бути встановлена кількість учнів опорного закладу менша за 200 осіб?

Якщо засновник прийме рішення про створення опорного закладу з кількістю учнів менше 200 осіб, тобто не буде відповідати нормам пункту 4 Положення про освітній округ і опорний заклад освіти, затвердженим постановою КМУ від 19 червня 2019 р. № 532, чи буде це порушенням?

З повагою,

Гавриш Петро Якович

Міністерство освіти і науки, Міністерство освіти і науки України

 

 

̳

 

:

[email address]

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]