Про надання інформації

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Петро, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Частиною другою статті 10 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" визначено, що проведення конкурсу, випробування та стажування при прийнятті на службу в органи місцевого самоврядування здійснюється в порядку, визначеному законодавством України про державну службу.
Тож при проведенні стажування мають керуватися- Положенням про порядок стажування у державних органах, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 01.12.1994 р. N 804.
Як оформити прийняття на стажування особи, яка вперше претендує на посаду в органи місцевого самоврядування? Як оформити прийняття на стажування особи, яка направлена на стажування з іншого органу місцевого самоврядування?
Чи потрібно на період проходження стажування, приймати таких осіб на посаду в орган місцевого самоврядування ?
Чи передбачена оплата праці особи, яка проходить стажування в органі місцевого самоврядування, за місцем проходження стажування?
Якщо на період стажування особа була прийнята на посаду спеціаліста І категорії зі встановлення оплати відповідно до штатного розпису ради, як оформити звільнення такої особи у зв’язку із закінченням стажування?

З повагою,

Гавриш Петро Якович

zvorot_zv, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України отримало Ваш електронний лист та повідомляє.
Відповідно до частини першої статті 1 Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація – відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, яка була отримана або створена у процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.
Зазначений лист містить прохання про надання роз’яснення законодавства, що потребує створення нового документу, тому відповідь Вам буде надано у термін, визначений Законом України “Про звернення громадян”.

З повагою
Відділ доступу до публічної інформації та розгляду звернень громадян

show quoted sections