Про надання інформації

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олена, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Відповідно до Законів України «Про освіти», «Про загальну середню освіти» відбувається зміна типу закладів загальної середньої освіти на гімназії. Відповідно до вимог наказу Міністерства освіти і науки України від 15.04.1993 №102 «Про затвердження Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти» керівникам та педагогічному персоналу закладів загальної середньої освіти затверджено доплату за тип закладу в т.ч. гімназії. Відповідно до вищевикладеного прошу надати роз’яснення чи планується:
- внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 15.04.1993 №102;
- надання містам додаткових планових призначень освітньої субвенції на оплату праці педагогічним працівникам (доплата за заклад).

З повагою,

Олена

Міністерство освіти і науки, Міністерство освіти і науки України

 

 

̳

 

:

[email address]

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]