Про надання інформації

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Юрій Кондратовець, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Юрій Кондратовець

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
20.05.2020 року на свій інформаційний запит вх. №59/07-18 від 15.05.2020 року я отримав інформацію і копію листа Хмільницької міської ради від 22.04.2020 року №653/01-19 адресованого КП "Хмільниккомунсервісу".
В даному листі зазначено, що Управлінням ЖКГ та КВ Хмільницької міської ради детально опрацьований наданий КП "Хмільниккомунсервіс" пакет документів, який стосується встановлення тарифів на поводження з побутовми відходами.
В результаті такого опрацювання виявлено невідповідність даної документації до Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення №239 від 12.09.2018 року.
І було запропоновано документацію доопрацювати та повторно подати на перевірку до Управління ЖКГ та КВ Хмільницької міської ради.

В п. 3 розділу IV Порядку №239 зазначено:

Якщо заява та додані до неї документи не відповідають вимогам цього Порядку, а розрахунки тарифів - формам, встановленим органами місцевого самоврядування (а у разі розрахунку двоставкових тарифів на теплову енергію та комунальні послуги - формам, затвердженим наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 03 грудня 2012 року № 605, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 20 грудня 2012 року за № 2136/22448), заява залишається без розгляду, про що орган місцевого самоврядування письмово повідомляє заявника протягом десяти робочих днів з дня надходження заяви (з дня її реєстрації) з чітким обґрунтуванням причин такої відмови і посиланням на відповідні нормативно-правові акти.

Прошу Вас надати мені детальну інформацію про те, в чому саме полягає невідповідність даної документації поданої КП "Хмільниккомунсервісом", з чітким обґрунтуванням такої невідповідності і посиланням на відповідні нормативно-правові акти.

З повагою,

Юрій Кондратовець

ЦНАП Хмільник, Хмільницька міська рада

1 Attachment