Про надання інформації

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Юрій Кондратовець, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Юрій Кондратовець

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

На мої звернення від 18.03.19 року N58/07-18, 59/07-18 мені було надано копію Договору на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів на території міста Хмільника з КП "Хмільниккомунсервіс".
В п. 7. цього Договору зазначено, що Виконавець зобов’язується:
2) надавати послуги з вивезення побутових відходів відповідно до вимог законодавства про відходи, санітарних норм і правил...
Згідно Наказу МОЗ України від 17.03.2011 №145:
п. 2.15. - Власник контейнерів для зберігання побутових відходів зобов'язаний забезпечити їх миття та дезінфекцію засобами, дозволеними до використання Міністерством охорони здоров'я України, у літній період року - не рідше одного разу на 10 діб, а в інші періоди року - не рідше одного разу на місяць.

Прошу надати інформацію:
1. Скільки разів за період з 01.04.2018 р. по 01.05.2020 р. КП "Хмільниккомунсервісом" проводилось миття та дезінфекція засобами, дозволеними до використання Міністерством охорони здоров'я України контейнерів для зберігання побутових відходів розміщених на контейнерних майданчиках міста Хмільника?
2. Якщо таке миття та дезінфекція здійснюлась, то яким чином вони здійснювалися? Хто проводив миття та дезінфекцію контейнерів?
3. Прошу надати копії підтвердних документів (договорів, актів виконаних робіт, накладних) на проведення миття контейнерів та закупівлю дезінфікуючих засобів для проведення дезінфекції контейнерів для зберігання побутових відходів, які розміщені на контейнерних майданчиках міста Хмільника.

У разі ненадання або надання неповної інформації, я буду оскаржувати Вашу бездіяльність відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до міського голови міста Хмільника, суду або Омбудсмана.

З повагою,

Юрій Кондратовець

Комунсервіс, Комунальне підприємство «Хмільниккомунсервіс»

2 Attachments