Про надання інформації

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Юрій Кондратовець, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Юрій Кондратовець

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
На мої звернення від 18.03.19 року N58/07-18, 59/07-18 мені було надано копію Договору на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів на території міста Хмільника з КП "Хмільниккомунсервіс".
В п. 7. цього Договору зазначено, що Виконавець зобов’язується:
2) надавати послуги з вивезення побутових відходів відповідно до вимог законодавства про відходи, санітарних норм і правил...
Згідно Наказу МОЗ України від 17.03.2011 №145:
п. 2.15. - Власник контейнерів для зберігання побутових відходів зобов'язаний забезпечити їх миття та дезінфекцію засобами, дозволеними до використання Міністерством охорони здоров'я України, у літній період року - не рідше одного разу на 10 діб, а в інші періоди року - не рідше одного разу на місяць.

В п. 5. цього Договору зазначено, що Замовник зобов’язується:
6) здійснювати відповідно до законодавства контроль за належною організацією обслуговування споживачів виконавцем...

Прошу надати інформацію:
1. Чи здійснювався за період з 01.04.2018 р. по 01.05.2020 р. Хмільницькою міською радою як Замовником в Договорі, контроль за належною організацією обслуговування споживачів Виконавцем - КП "Хмільниккомунсервісом" ?
2. Якщо здійснювася такий контроль, то яким чином він здійснювався?
Прошу надати копії підтвердних документів про здійснення такого контролю.
3. Чи здійснювався за період з 01.04.2018 р. по 01.05.2020 р. Хмільницькою міською радою як Замовником в Договорі контроль за забезпеченням Виконавцем (КП "Хмільниккомунсервісом") вимог санітарних норм і Правил - зокрема, щодо забезпечення періодичного миття та дезінфекції контейнерів для зберігання побутових відходів розміщених на контейнерних майданчиках ?
4. Якщо здійснювася такий контроль, то яким чином він здійснювався?
Прошу надати копії підтвердних документів про здійснення такого контролю.

З повагою,

Юрій Кондратовець

ЦНАП Хмільник, Хмільницька міська рада

1 Attachment