Про надання інформації

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Петро, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Як оплачувати роботу педагогічних працівників закладів освіти , які працюють у дистанційному режимі? Як оплачувати роботу обслуговуючого та медичного персоналу закладів освіти , яким встановлено гнучкий графік роботи (не встановлено простій)?
Відповідно до ст. 60 КЗпП виконання дистанційної (надомної) роботи не тягне за собою будь-яких обмежень обсягу трудових прав працівників.
При цьому, якщо працівник і роботодавець письмово не домовились про інше, дистанційна (надомна) робота передбачає оплату праці в повному обсязі та в строки, визначені діючим трудовим договором.
Застосування гнучкого режиму робочого часу не тягне за собою змін в нормуванні, оплаті праці та не впливає на обсяг трудових прав працівників.
Натомість у в абз 6 спільного листа Міністерства освіти і науки України та ЦК Профспілки працівників освіти і науки України від 17.03.2020 за № 1/9-162/02-5/202 сказано, що на період карантину за працівниками зберігати середню зарплату, розмір якої визначається згідно постанови КМУ від 08.02.1995 р. № 100, а у абз 9 цього листа сказано, що зберігати за працівниками середній заробіток за час простою, відповідно до ст. 113 КЗпП.
В свою чергу в листі МОН від 10.03.2020 р. № 1/11-2168 сказано, що Галузевою угодою рекомендовано зебезпечувати оплату праці педагогічних працівників навчальних закладів у випадках, коли в окремі дні заняття не проводяться з незалежних від них причин (епідемії, метеорологічні умови тощо), із розрахунку зарплати, встановленої при тарифікації.
Для якого випадку діють гарантії , передбачені у в абз 6 спільного листа МОН та ЦК Профспілки працівників освіти і науки України від 17.03.2020 р. № 1/9-152 та № 02-5/2020 щодо необхідності зберігати за працівниками на період карантину середню зарплату? Чи дійсно ця норма не стосується працівників які працюють дистанційно та яким встанволено гнучкий графік роботи?

З повагою,

Гавриш Петро Якович

Міністерство освіти і науки, Міністерство освіти і науки України

1 Attachment

 

 

̳

 

:

[email address]

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]