Про надання інформації

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Юрій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

інформацію за період з 01.01.2016 р. по 30.06.2017 р. про перелік майна, конфіскованого та нереалізованого в дохід держави органами ДВС у Закарпатській області, а саме:
1. Майно передане відділам ДВС області органами митниці та іншими державними установами у розрізі дати передачі та найменування такого майна.
2. Майно знищене органами ДВС області у розрізі дати знищення та найменування такого майна, а також назви установи, що продила таке знищення.
3. Майно безоплатно передане на благодійні цілі у розрізі дати передачі та найменування такого майна, підстави передачі, установи, що передавала, назву отримувача.

Інформацію прошу надати в електронному вигляді у встановлені Законом строки.

З повагою,

Юрій

Світлана Вікторівна Глущенко, Міністерство юстиції України

1 Attachment

Сообщение готово к отправке со следующим вложенным файлом или ссылкой:
Повідомлення про розгляд запиту