Про надання інформації

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Петро, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Згідно з приміткою 1 до роздіду І Порядку № 346 передбачено надання щорічної основної відпустки завідувачу , музичному керівнику закладу дошкільної освіти тривалістю 56 к. дн., якщо він обслуговує групи, в яких не менш як 50 % дітей, які потребують корекції фізичного і психічного розвитку, або якщо в цих закладах укомплектовано не менш як 50 % таких груп.
1) Для визначення права завідувача ЗДО на відпустку тривалістю 56 к.дн. потрібно рахувати 50 % від фактичної кількості таких груп? ТОбто якщо ЗДО має 6 груп, з яких 2 спеціальні групи та 1 інклюзивна група, то слід рахувати 50 % груп прямим розрахунком: 6 груп × 50 % = 3 групи. 2 спеціальні групи та 1 інклюзивна група = 3 групи, отже завідувач має право на відпустку тривалістю 56 к.дн.?
2) Для визначення права музичного керівника на відпустку тривалістю 56 к.дн. потрібно рахувати 50 % від фактичної кількості таких груп, тобто від 50 % від 6 груп? Чи, зважаючи на те, що згідно Типових штатів нормативів дошкільних навчальних закладів, затверджених наказом МОН від 04.11.2010 р. № 1055, одна ставка музичного керівника
вводиться на 4 групи, якщо 50 % з них, тобто 2 групи (4 групи на ставку х 50%) дітей, які потребують корекції фізичного і психічного розвитку, то такому працівнику надається щорічна основна відпустка тривалістю 56 к. дн.? ТОбто незалежно від загальної кількості груп (4, 6 або 8), музичний керівник, який працює на ставку та більше, має право на щорічну основну відпустку тривалістю 56 к. дн.? Чи 50 % потрібно рахувати від фактичної кількості груп?

З повагою,

Гавриш Петро Якович

Міністерство освіти і науки, Міністерство освіти і науки України

 

 

̳

 

[email address]

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]