Про надання фотокопій документів

Микола Михайлович Кісіль

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ
вул. Михайла Грушевського, 5,
м. Київ, Київська область, 01008

Вих. № ВР/0702-1/2023
від 07.02.2023 р.

Запит про надання публічної інформації

Доброго дня!

Беручи до уваги статтю 9 Конституції України, яка говорить: Чинні міжнародні договори, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, є частиною національного законодавства України,
Беручи до уваги статтю 6 Загальної декларації прав людини, в якій проголошено: Кожна людина, де б вона не перебувала, має право на визнання її правосуб’єктності,
Спираючись на статтю 16 Міжнародного пакту про громадянські і політичні права, якою встановлено: Кожна людина, де б вона не перебувала, має право на визнання її правосуб’єктності,
Повідомляю про своє Волевиявлення!
Я, Микола Михайлович Кісіль, є людина в правовому статусі людини!
Невизнання правосуб’єктності людини рівнозначно спричиненню правової смерті людині та знищенню її прав і свобод, що є тяжким злочином проти людини і людства, який не має строків давності при порушені кримінальної справи.
Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю. Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Держава відповідає перед людиною за свою діяльність. Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов'язком держави. (ст. 3 Конституції України)
Україна є республікою.
Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування.
Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами.
Ніхто не може узурпувати державну владу. (ст. 5 Конституції України)
Кожен зобов’язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей.
Незнання законів не звільняє від юридичної відповідальності. (ст. 68 Конституції України)
Народне волевиявлення здійснюється через вибори, референдум та інші форми безпосередньої демократії. (ст. 69 Конституції України)
В Україні визнається і діє принцип верховенства права. Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй.
Норми Конституції України є нормами прямої дії. Звернення до суду для захисту конституційних прав і свобод людини і громадянина безпосередньо на підставі Конституції України гарантується. (ст. 8 Конституції України)
Усі люди є вільні і рівні у своїй гідності та правах. Права і свободи людини є невідчужуваними та непорушними. (ст. 21 Конституції України)
Права і свободи людини і громадянина, закріплені цією Конституцією, не є вичерпними. Конституційні права і свободи гарантуються і не можуть бути скасовані. При прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод. (ст. 22 Конституції України)
Кожна людина має право на вільний розвиток своєї особистості, якщо при цьому не порушуються права і свободи інших людей, та має обов'язки перед суспільством, в якому забезпечується вільний і всебічний розвиток її особистості. (ст. 23 Конституції України)
Суспільне життя в Україні ґрунтується на засадах політичної, економічної та ідеологічної багатоманітності. Жодна ідеологія не може визнаватися державою як обов'язкова. Цензура заборонена. Держава гарантує свободу політичної діяльності, не забороненої Конституцією і законами України. (ст. 15 Конституції України)
Правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством.
Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України. (ст. 19 Конституції України)
Статтею 34-ю Конституції України, гарантовано право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань, та право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір.
Права передбачені статтею 34 Конституції України, є невідчужуваними, непорушними, не є вичерпними, гарантовані і не можуть бути скасовані, що закріплено ст.ст. 21, 22 Конституції України.
Також звертаю увагу, що чинними міжнародними договорами якими закріплено право на отримання інформації є Конвенція «Про захист прав людини і основоположних свобод», в статті 10-й якої сказано, що кожен має право на свободу дотримуватися своїх поглядів, одержувати і передавати інформацію та ідеї без втручання органів державної влади і незалежно від кордонів; Міжнародний пакт про громадянські і політичні права, в статті 19-й якого вказано, що Кожна людина має право безперешкодно дотримуватися своїх поглядів. Кожна людина має право на вільне вираження свого погляду; це право включає свободу шукати, одержувати і поширювати будь-яку інформацію та ідеї, незалежно від державних кордонів, усно, письмово чи за допомогою друку або художніх форм вираження чи іншими способами на свій вибір; Конвенція Ради Європи «Про доступ до офіційних документів», в статті 2-й якої зазначено, що Кожна Сторона гарантує право кожному, без дискримінації за будь-якою ознакою, на доступ, за вимогою, до офіційних документів, що знаходяться в розпорядженні державних органів.
Пунктом 13 частини першої статті 92 Конституції України закріплено, що виключно законами України визначаються, зокрема: територіальний устрій України.
Пунктом 7 частини першої статті 92 Конституції України закріплено, що виключно законами України визначаються, зокрема: правовий режим власності.
Пунктом 1 частини другої статті 92 Конституції України закріплено, що виключно законами України встановлюються, зокрема: статус національної валюти, а також статус іноземних валют на території України.
На підставі вищезазначеного, прошу забезпечити мені надання інформації з наступних питань:
1. Фотокопію прийнятого Верховною Радою України Закону України «Про територіальний устрій України», який відповідає змісту чинної Конституції України;
2. Надати достовірну інформацію стосовно того, чи вносився відповідний проект закону «Про територіальний устрій України» до Верховної Ради України;
3. Фотокопію прийнятого Верховною Радою України Закону України «Про правовий режим власності», який відповідає змісту чинної Конституції України;
4. Надати достовірну інформацію стосовно того, чи вносився відповідний проект закону «Про правовий режим власності» до Верховної Ради України;
5. Фотокопію прийнятого Верховною Радою України Закону України «Про статус національної валюти, а також статус іноземних валют на території України», який відповідає змісту чинної Конституції України;
6. Надати достовірну інформацію стосовно того, чи вносився відповідний проект закону «Про статус національної валюти, а також статус іноземних валют на території України» до Верховної Ради України.
Повідомити про отримання та облікування запиту, номер за яким було обліковано даний запит та повідомити про переадресацію запиту в разі неможливості надати обґрунтовану відповідь.
Прошу звертатися до мене, з цього часу і в майбутньому, усно чи письмово в листах та на конвертах саме так і тільки так: людина в правовому статусі людини Микола Михайлович Кісіль.
Інший формат звернення вважатиму за порушення моїх прав та порушення моєї внутрішньої Волі.

З повагою
Людина в правовому статусі людини
Микола Михайлович Кісіль

ЗАПИТ ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ, Верховна Рада України

1 Attachment

Микола Михайлович Кісіль

Доброго дня!

Дякую!

З повагою,

Микола Михайлович Кісіль