Про надання документів в інформаціно-пошукові системи комерційних розробників

Сергій Антоненко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

нормативно-правові акти, розпорядчі документи, договори про обмін інформацією, тощо, що встановлюють порядок надання нормативно-правових та інших документів : Фонду гарантування вкладів фізичних осіб в інформаціно-пошукові системи у галузі права комерційних розробників: “ЛІГА:ЗАКОН”, “НАУ”, “ПРАВО”, “ІНФОДИСК”, “ДІНАЙ”, “ПАРУС” та ін.

Інформація запитується в межах реалізації проекту з побудови єдиної загальнодержавної системи нормативно-правової інформації в Україні

З повагою,

Сергій Антоненко
експерт з питань правової інформатики, кореспондент SPILNO.TV,
член громадської ради при Державному агентстві з питань електронного урядування України

Від: ФГВФО
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб

ЕЛЕКТРОННА ПОШТА

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб Антоненко С.
[FOI #4789 email]

29.04.2015 № 12-13477/15

Про результати розгляду запиту
Шановний пане Сергію!

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) розглянув Ваш запит від 27.04.2015 (вх. від 23.04.2015 № 7802/15) щодо надання інформації та повідомляє.
Відповідно до частини четвертої статті 6 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» передбачає державну реєстрацію нормативно-правових актів Фонду.
Порядок державної реєстрації та оприлюднення нормативно-правових актів відбувається відповідно до Указу Президента України «Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади» від 03.10.1992 № 493/92, постанови Кабінету Міністрів України № 731 від 28.12.1992 «Про затвердження Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади», наказу Міністерства юстиції України «Про вдосконалення порядку державної реєстрації нормативно-правових актів у Міністерстві юстиції України та скасування рішення про державну реєстрацію нормативно-правових актів» від 12.04.2005 № 34/5 (далі – Наказ № 34/5).
Формування будь-якої узагальненої бази нормативно-правових актів врегульовано, зокрема, пунктами 6.1 та 6.7 Наказу № 34/5. Так, не пізніше наступного дня після занесення нормативно-правового акта до Державного реєстру його копія на паперовому носії подається до Управління систематизації законодавства Департаменту реєстрації та систематизації нормативних актів Міністерства юстиції України, правоосвітньої діяльності для включення до Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів, що є автоматизованою системою збирання, накопичення та опрацювання актів законодавства. Після включення нормативно-правового акта до Єдиного державного реєстру і присвоєння йому реєстраційного коду Управління систематизації передає нормативно-правовий акт для опублікування в бюлетені «Офіційний вісник України».
Окремо наголошуємо, що Фонд не несе відповідальності за інформацію розміщену в інформаційно-пошукових системах, зазначених у Вашому запиті

З повагою

Заступник
директора – розпорядника А.Я. Оленчик

Добринська
333 35 67

show quoted sections

Посилання