Про надання документів КМУ в інформаціно-пошукові системи комерційних розробників

Сергій Антоненко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

нормативно-правові акти, розпорядчі документи, договори про обмін інформацією, тощо, що встановлюють порядок надання нормативно-правових та інших документів Кабінету Міністрів України в інформаціно-пошукові системи у галузі права комерційних розробників: “ЛІГА:ЗАКОН”, “НАУ”, “ПРАВО”, “ІНФОДИСК”, “ДІНАЙ”, “ПАРУС” та ін.

Інформація запитується в межах реалізації проекту з побудови єдиної загальнодержавної системи нормативно-правової інформації в Україні

З повагою,

Сергій Антоненко
експерт з питань правової інформатики, кореспондент SPILNO.TV,
член громадської ради при Державному агенстві з питань електронного
урядування України

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

С. АНТОНЕНКУ
[FOI #4669 email]

Шановний пане Сергію!

За результатами опрацювання Вашого запиту від 19.04.2015, що надійшов до Кабінету Міністрів електронною поштою, в межах компетенції повідомляємо.
Гоподарсько-фінансовим департаментом Секретаріату Кабінету Міністрів не укладалися договори щодо надання нормативно-правових актів Кабінету Міністрів суб’єктам господарювання, які є розробниками зазначених у Вашому запиті програмних продуктів.
Одночасно повідомляємо, що згідно із Законом України «Про Кабінет Міністрів України» та відповідно до § 1 Регламенту Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 18.07.2007 № 950, Кабінет Міністрів є колегіальним органом, який здійснює виконавчу владу безпосередньо та через міністерства, інші центральні та місцеві органи виконавчої влади.
Питання діяльності, зокрема міністерств, у Кабінеті Міністрів представляють відповідні міністри, які забезпечують формування та реалізацію державної політики у відповідній сфері.
Положенням про Міністерство юстиції, затвердженим постановою Кабінету Міністрів від 02.07.2014 № 228, визначено, що Мін’юст відповідно до покладених на нього завдань забезпечує ведення Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів, надання інформації з нього.
Разом з тим, відповідно до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів від 25.05.2011 № 583 «Питання виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади» Секретаріат Кабінету Міністрів не є розпорядником інформації за запитами стосовно інформації інших державних органів України, а також щодо інформації, яка може бути отримана шляхом узагальнення, аналітичної обробки даних або яка потребує створення в інший спосіб.
Ураховуючи викладене, Ваш запит відповідно до частини третьої статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації» листом від 24.04.2015 за
№ 6775/0/2-15 надіслано до Мін’юсту для розгляду та інформування Вас в установленому порядку.

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

показати цитоване

1 Attachment

 

 

Управління систематизації законодавства