про можливість покидати та повертатися на територію України під час дії продовження дозволу на тимчасове проживання іноземців на території України

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Кирилюк Анатолій Валерійович, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Кирилюк Анатолій Валерійович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2012 р. № 150б іноземці мають право отримати продовження строку перебування на території України.

Скажіть, будь-ласка, чи можуть іноземні громадяни після отримання продовження строку перебування на території України вільно покидати територію України та повертатися в Україну під час дії такого продовження?

З повагою,

Кирилюк Анатолій Валерійович

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти