Про кошти на благодійність

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Хмарук Юлия, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!
Голові постійної комісії
з питань соціально-економічного розвитку міста, бюджету,
фінансів та інвестицій
Шкуренко Н.Ю.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Скільки коштів виділяється кожному депутату на виконання депутатських повноважень, а саме для допомоги школам, садочкам і т.п.:надати прізвища і розмір коштів.
2. По кожному із депутатів надати документи на що саме витрачені кошти в період з 01.01. 2018 р. по 08.11.2018 р. І що заплановано на період з 09.11.2018 по 31.12.2018 р.
3. Надати вмотивовану відповідь: чому кошти, які виділяють депутати на допомогу школам та іншим закладам не надходять до отримувача цих коштів. Прошу пригадати, що ці гроші є тими, що отримує бюджет із налогів жителів міста.

Звертаю Вашу увагу, що відповідно до частини 5 статті 6 Закону України «Про доступ до публічної інформації» не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіннями, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по-батькові осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно.
Відповідь або вмотивовану відмову прошу надати в відповідні до Закону України терміни на електрону пошту.
08 листопада 2018р.
З повагою,
Хмарук Юлия

З повагою,

Хмарук Юлия

Доброго дня!
Все ще чекаю выдповыдь на запит https://dostup.pravda.com.ua/request/pro...
У разі ненадання або надання неповної інформації, ви оскаржуватимете бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

З повагою,

Хмарук Юлия

Хмарук Юлия

Доброго дня! Прошу надати інформацію щодо виділення коштів ,які виділяються із бюджету на виконання депутатських обов'язків,по кожному депутату за 2018 рік.

З повагою,

Хмарук Юлия

Відділ секретаріату міської ради, Кам'янська (Дніпродзержинська) міська рада

1 Attachment