про копії документів щодо експертизи«Технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Кам'янське Дніпропетровської області»

Ковалевич Олена Олегівна

Доброго дня!
24.06.2020 розробник об’єкта державної експертизи Товариство з обмеженою
відповідальністю «КМІС» (Адреса: вул. О. Оцупа, буд. 4, м. Дніпро, 49000. Кваліфікаційні сертифікати інженера-землевпорядника № 011550 від 19.12.2013 року виданий Галаган Ю.П та № 000516 від 03.01.2013 року виданий Музикантовій А.В.) звернувся за ВИСНОВКОМ державної експертизи землевпорядної документації на об’єкт державної експертизи: «Технічна документація з нормативної грошової оцінки земель міста Кам'янське Дніпропетровської області». Дата і номер реєстрації об’єкту державної експертизи в журналі обліку (реєстрації) об’єктів державної експертизи землевпорядної документації: 24.06.2020№ 2020-20.
Відповідно до інформації офіційного сайту Держгеокадастру, позитивний висновок замовником отриманий не був, «Технічна документація з нормативної грошової оцінки земель міста Кам'янське Дніпропетровської області» була повернута розробнику для усунення порушень та зауважень.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
– копію документу (протокол, висновок, наказ, тощо) що підтверджує розгляд листа ТОВ "КМІС" від 01.07.2020 № 02/07-20 (Маєвський) щодо усуненням зауважень державної експертизи по висновку, та на підставі якого внесено відповідний запис щодо внесення виправлень, зазначених у висновку зауважень та пропозицій.

З повагою,

Ковалевич Олена Олегівна

Тетяна Черняховська,

Доброго дня Олено! 
Вас турбує виконавець листа, який надійшов на сайт Публічної
інформації, щодо надання копій документів Технічної документації з
нормативної грошової оцінки земель м. Камянське Дніпропетровської області.
Будь ласка надайте контактний номер телефону, для вияснення деяких питань,
які постали при наданні Вам проекту відповіді на запит.
З повагою Тетяна
098 626 39 22
  

Відділ розгляду звернень та прийому громадян - Центральний апарат, Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру

1 Attachment

Відділ розгляду звернень та прийому громадян - Центральний апарат, Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру

1 Attachment