про копії документів, листів щодо експертизи«Технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Кам'янське Дніпропетровської області»

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ковалевич Олена Олегівна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Ковалевич Олена Олегівна

Доброго дня!

24.06.2020 розробник об’єкта державної експертизи Товариство з обмеженою
відповідальністю «КМІС» (Адреса: вул. О. Оцупа, буд. 4, м. Дніпро, 49000. Кваліфікаційні сертифікати інженера-землевпорядника № 011550 від 19.12.2013 року виданий Галаган Ю.П та № 000516 від 03.01.2013 року виданий Музикантовій А.В.) звернувся за ВИСНОВКОМ державної експертизи землевпорядної документації на об’єкт державної експертизи: «Технічна документація з нормативної грошової оцінки земель міста Кам'янське Дніпропетровської області». Дата і номер реєстрації об’єкту державної експертизи в журналі обліку (реєстрації) об’єктів державної експертизи землевпорядної документації: 24.06.2020№ 2020-20.
Відповідно до інформації офіційного сайту Держгеокадастру, позитивний висновок замовником отриманий не був, «Технічна документація з нормативної грошової оцінки земель міста Кам'янське Дніпропетровської області» була повернута розробнику для усунення порушень та зауважень.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати копії:
– клопотань, звернень, листів (тощо) з якими розробник об’єкта державної експертизи Товариство з обмеженою відповідальністю «КМІС» звертався до Держгеокадастру щодо долучення матеріалів, внесення доповнень та змін до «Технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Кам'янське Дніпропетровської області» по пунктам 10.1 та 10.2 висновку 2020-20.
– аркушів висновку, вказаного вище об’єкту експертизи, з посвідченням факту внесення виправлень, врахування зазначених у висновку зауважень та пропозицій з відповідним записом на висновку експертизи керівника експертного підрозділу або керівника територіального органу Держгеокадастру, на якого покладено контроль за усуненням зауважень державної експертизи.

З повагою,

Ковалевич Олена Олегівна

Відділ розгляду звернень та прийому громадян - Центральний апарат, Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру

1 Attachment