Про копію ухвали ЛМР № 351 від 31.03.2016 р.

Дацко Олеся

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Завірену у встановленому порядку копію ухвали Львівської міської ради від 31.03.2016 № 351 “Про утворення робочої групи для підготовки Статуту територіальної громади м. Львова“» з усіма додатками, а також копії усіх погоджень, віз, протоколів депутатських комісій, які розглядали проект цієї ухвали, підставових документів та подань, які були внесені Львівській міській раді для розгляду проекту цієї ухвали Львівській міській раді зі зазначення відповідних дат, вхідних номерів і т.д.
Прошу завірити кожну сторінку запитуваних документів відповідно до вимог чинного законодавства (Типової інструкції з діловодства у центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2011 р. N 1242 ).

Завірені копії запитуваних документів (наголошу – сторінку, а не листок), на якій є текст чи будь-які позначки) прошу відскканувати і надати в електронному вигляді на сайт "Доступ до правди" для публічного оприлюденння завіреної копії.

З повагою,

Дацко Олеся