Про Комунальний заклад "Палац молоді та студентів" Херсонської обласної ради

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Віктор Котляр, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Прошу надати копію положення про Комунальний заклад "Палац молоді та студентів" Херсонської обласної ради а також інших документів (статутів тощо) які регламентують його роботу.

Прошу надати копію посадової інструкції (положення) директора (керівника) Комунального закладу "Палац молоді та студентів" Херсонської обласної ради а також інших документів (статутів тощо) які регламентують його роботу.

Прошу надати копії документів про штат Комунального закладу "Палац молоді та студентів" Херсонської обласної ради, про затверджені посадові оклади його працівників, а також про структурні підрозділи (відділи чи служби) предбачені в Комунальному закладі "Палац молоді та студентів" Херсонської обласної ради.

З повагою,

Віктор Котляр

Від: khor.gov.ua Херсонська обласна рада
Херсонська обласна рада

Посилання

Доброго дня!

Листом від 06.12.2018 р. Херсонська обласна рада повідомила про направлення мойго запиту до КП "палац молоді і студентів" в частині надання копї посадової інструкції директора, документів про штат, про затвердження посадових окладів працівників, а також про структурні підрозділи КП "палац молоді і студентів". Однак, станом на 20.12.2018 р. зазначені документи не надано! Прошу вирішити питання щодо надання зазначених (запитуваних) документів.

З повагою,

Віктор Котляр

Від: khor.gov.ua Херсонська обласна рада
Херсонська обласна рада

Посилання