Про кількість присяг пана Президента України та куди зникла із Апарату ВРУ скріплена підписом П.Порошенко присяга

Тетяна Миколаївна Литвиненко

Добрий день.

Керівнику справами Верховної Ради України

Боднар П.

Шановний пане Управляючий !

Щиро вдячні за Вашу увагу,турботу і сумлінне служіння українському народу, за людські ж кошти !

Навіть за обставин, що із супровідним листом до мого представника інтересів за Вашим підписом надіслано скан-копія чистого аркушу замість копії присяги Прем'єр-міністра України, нами  в інший спосіб отримано  скан-копію тексту присяги члена Кабінету Міністрів України пана Гройсмана В.Б. скріплену його особистим підписом.

Ваше почуття гумору і пораду звернутися до оновлених судів це оскаржити, належно оцінено.

З'ясувалася інша проблема, з підозрою на кримінальний злочин, зокрема, з'ясувалося що із Апарату Верховної Ради України зникла присяга пана Президента України публічно скріплена підписом Петра Порошенко, яка була передана Головою Конституційного Суду України Голові Верховної Ради України за присутності більше як 300 народних депутатів України, членів Уряду України, членів Посольств інших країн та інформаційних  агентств і журналістів, тощо.

На наданій, наявній в Адміністрації Президента  ксерокопії  присяги пана Президента України відсутній підпис Петра Порошенко.

:На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу невідкладно надати наступну інформацію (наступні документи) яка становить значний суспільний інтерес :

1. Чи з'ясував Апарат Верховної Ради України ким і коли вкрадена чи привласнена на сувеніри присяга пана Президента України за підписом Петра Порошенко.

2.. Чи був взагалі скріплений підписом Петра Порошенко  публічно проголошений текст присяги пана Президента України.

3. Надати ксерокопію присяги пана Президента України скріплену підписом Петра Порошенко.

З повагою,

Тетяна Миколаївна Литвиненко

Від: Сидоренко Ігор Михайлович

Посилання