про юридичну особу Кабінет міністрів України з ЄДРПОУ 00031101

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Артем, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Від: Артем Шлапак
До: Міністерство юстиції України

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Надати відповідно до вимог чинного законодавства :

- чи зареєстрована в Україні юридична особа "Кабінет Міністрів України" з кодом ЄДРПОУ 00031101?

відповідь має бути : так, юридична особа "Кабінет Міністрів України" з кодом ЄДРПОУ 00031101зареєстрована і діє в Україні
або
ні, юридична особа "Кабінет Міністрів України" з кодом ЄДРПОУ 00031101 не зареєстрована як юридична особа.

якщо така юридична особа зареєстрована , прошу вказати:
- засновників та бернефіціарів цієї юридичної особи (Кабінет Міністрів України" з ЄДРПОУ 00031101):

у випадку відповіді "так" на перше запитання, тут має бути наданий чіткий перелік засновників і бенефіціарів цієї юридичної особи.

- дату реєстрації та номер реєстраційного запису в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;

у випадку відповіді "так" на перше запитання, тут має бути надана дата і номер реєстраційного запису в .Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань

- держателя реєстраційної справи юридичної особи "Кабінет Міністрів України" з ЄДРПОУ 00031101;
у випадку відповіді "так" на перше запитання, тут має бути надана назва органу державної режстрації чи іншого органу, який зберігає реєстраційну справу цієї юридичної особи.

- правові чи інші підстави відсутності інформації про юридичну особу Кабінет міністрів України" з ЄДРПОУ 00031101 в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

у випадку відповіді "так" на перше запитання, тут має бути надана інфомрація, щому відомості про юридичну особу Кабінет Міністрів України" з кодом ЄДРПОУ 00031101 відсутні в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

З повагою,

Артем Шлапак

Міністерство юстиції України

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]